(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 12:33

szafa

(Nr 2161677)

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

060

Wysokość [m]:

216

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1234567

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1664.00 km

Informacje dodatkowe:

mam do odebrania szafę od producenta zapakowana

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 514994
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 23:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-07 do 2017-12-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Prószków, 46-060, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Yeovil, Wielka Brytania

11 gru 2017