(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-29 18:01

Szafa

(Nr 2247291)

Długość [m]:

270

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie mam pojecia jaka jest waga. Ilosc sztuk 1. Wpisalam przykladowa

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 612437
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-12-2017, 14:32

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

w terminie możliwe , stawka 35 euro na godzine w cenie dwóch ludzi i auto de i montaż mebli za i rozładunek również w cenie Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wiedeń, 1100, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiedeń, 1100, Austria

Termin elastyczny