(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Szafa (Nr 7581989) Wyróżnione

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Szafa
155 x 62 x 207 cm
80 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
80 kg
Dystans
1041 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Hilversum

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sieradz

Termin elastyczny


Transport antyków

Podczas transportu antyków konieczne należy zachować szczególną baczność. Antyki - na ogół to przedmioty antyczne, co oznacza, że są wiekowe oraz kosztowne. Antyki często posiadają wartość historyczną lub sentymentalną. Do gatunku: zabytki w głównej mierze klasyfikujemy meble, chodź również pod tym hasłem transportowane są: żyrandole, płaskorzeźby, książki, czy też sztućce.

Jeżeli obmyślamy przewóz starych rzeczy z wykorzystaniem giełdy przewozowej Clicktrans, dobrą praktyką jest dodać zlecenie w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a w kolejnym kroku zaznaczyć sekcję: „Antyki”. Wystawienie zlecenia w sekcji „Antyki” zapewnia, że przewoźnicy zaopiekują się ładunkiem z odpowiednią starannością. Przy przewozie starych rzeczy można zasugerować, żeby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył kosztowny ładunek przed uszkodzeniami w momencie transportu. W przypadku, gdy postanowimy osobiście osłonić nasze antyki, wtedy można stosować się do kliku głównych rad. Dobrze jest każdy antyk zabezpieczyć pojedynczo folią stretch, a kiedy nie posiadamy folii, można stare meble osłonić prześcieradłami jak i ręcznikami. Kiedy nasze antyki obmyślimy przewieźć w paczkach, trzeba zadbać o to, aby niepełne przestrzenie upchać czymś miękkim, np. gąbką czy pogiętymi gazetami.

Cena transportu przedmiotów antycznych nie zależy od ich kosztowności, tylko od: rozmiaru, ciężaru i od odcinka na którym ma być wykonany.