(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 09:24

szafa 180/73/40

(Nr 2011670)
szafa 180/73/40

Długość [m]:

0,73

Szerokość [m]:

0,40

Wysokość [m]:

1,80

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

ID firmy: 513170
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 09:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jestemśmy do dyspozycji. Przewóz duzym busem o wym. przestrzeni łądunkowej 3,7x1,8x2,1 i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Czarny Bór, Polska

7 wrz 2017