(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-21 18:39

Szafa 196*90*58

(Nr 2170299)
Szafa 196*90*58

Długość [m]:

196

Szerokość [m]:

58

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 388.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 63485
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 17:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

kierowca będzie sam czy ktoś pomoże mu załadować szafę?

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

320 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 22:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-23, 22:30

Opis oferty:

Dzień dobry proponuję usługę transportu bezpośredniego odbiór i dostawa tego samego dnia. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Olsztynek, 11-041, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny