(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-30 21:26

Szafa, biurko, wieszak na ubranie

(Nr 1761252)
Szafa, biurko, wieszak na ubranie

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-04, 08:44

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 4 cze 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Świętoniowa, Polska

Termin elastyczny