(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-23 22:03

szafa i łóżko

(Nr 1442612)
szafa i łóżko

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,8

Wysokość [m]:

1,25

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 544.90 km

Informacje dodatkowe:

Witam, mam do przewiezienia łóżko w częściach (materac 1,8*2m, pozostałe elementy max. 1m*2m) oraz szafę w elementach z czego największy 1,5*2,4m)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Sochaczew, 96-500

Od 19 sty 2017 do 26 sty 2017

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, 13158

Od 19 sty 2017 do 26 sty 2017