(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 11:12

szafa - kredens

(Nr 1919399)
szafa - kredens

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 524.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 349272
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 11:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferuje transport ubezpieczony, bez przeładunków, pomoc kierowcy w zał. i rozładunku, dostawa 7-go sierpnia

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Opole, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny