(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 16:52

Szafa Mannheim -> Kaiserslautern, Niemcy, Frankfurt Main

(Nr 1471612)
Szafa Mannheim -> Kaiserslautern, Niemcy, Frankfurt Main

Długość [m]:

2,7

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 57.90 km

Informacje dodatkowe:

Rozkrecenie i przewoz szafy 2,2x2,7x0,7m komandor dwudrzwiowy.

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 23:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-03 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-31, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Mutterstadt, 67112

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Kaiserslautern, 67657

Termin elastyczny