(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 08:59

szafa metalowa ok. 60 kg

(Nr 2117886)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

215

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 561.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to metalowa szafa z czterema ruchomymi półkami (można je położyć na dnie szafy na czas transportu) i "kominem" w górnej ściance. Sama szafa ma 200 cm wysokości + komin 15 cm. Można ją przewieźć zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 65707
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-29, 10:14

Opis oferty:

Wg ustaleń

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Anna K. (Zleceniodawca)
28-10-2017, 12:08
Dzień dobry, będę chciała skorzystać z Pańskiej oferty, ale czy mógłby Pan przedłużyć jej ważność o 1 dzień? Nie mam jeszcze 100% potwierdzenia, że szafę będzie można odebrać wieczorem, po godzinach pracy fabryki. Dzisiaj tam nikt nie pracuje, więc dopiero w poniedziałek rano będę wiedziała na pewno, czy odbiór po godzinach pracy wchodzi w grę. Pozdrawiam - Anna Kostyk, Olsztyn

200 zł

ID firmy: 641350
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 16:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Nysa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Waplewo, 11-015, Polska

Termin elastyczny