(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-27 09:56

szafa na płaszcze i buty

(Nr 1924685)
szafa na płaszcze i buty

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

1,9

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 24.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 2927
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-08-31, 12:21

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (2)

Arkadiusz . (Przewoźnik)
27-07-2017, 12:27
Witam, terminy elastyczne - jestem ze Szczecina, Ale lepiej 1-2 dni wcześniej zarezerwować konkretny dzień i porę. Pozdrawiam i zapraszam : ) Arek
Hubert D. (Zleceniodawca)
28-07-2017, 13:42
dziękuję, mam już inny transport
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Osiedle Kasztanowe, Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Duńska, Szczecin, 71-793, Polska

Termin elastyczny