(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-02 10:17

SZAFA REGAŁ BIURO 60cm 2D 1SZ BIAŁY MEBLE KSIĄŻKI

(Nr 1487372)

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

,6

Wysokość [m]:

,35

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 303.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, KOPRKI

Od 8 gru 2016 do 14 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-313, Grunwaldzka, 151A

Termin elastyczny