(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 00:26

Szafa (Rotterdam-Venlo)

(Nr 1443332)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 169.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport drzwi do szafy przesuwnej 2x 2,5mx1m plus prowadnice itp . DZRZWI SZKLANE !!!

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Holandia, Rotterdam

Od 25 lis 2016 do 26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, venlo

Od 25 lis 2016 do 26 lis 2016