(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-25 10:53

Szafa serwerowa

(Nr 1450462)
Szafa serwerowa

Długość [m]:

0,9

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 345.40 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia szafa serwerowa, prawie pusta. Przybliżona waga 35kg.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 11:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:00

Opis oferty:

Wycena przesyłki o wymiarach 1x0,6x2m i wadze 35kg. Towar musi być spakowany i odpowiednio zabezpieczony. Płatność przelewem z góry. Nadawca musi posiadać drukarkę celem druku dokumentów przewozowych. Nadanie w dni robocze.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, gdyż części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 25 lis 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra, 65-140

Od 25 lis 2016 do 3 gru 2016