(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 10:40

Szafa w 4-5 paczkach

(Nr 1481952)
Szafa w 4-5 paczkach

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

215

Waga w kg:

170.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

600/700

Dystans: 2383.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 15:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2017-03-29

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

650 plus kasa dla clicktrans płatne gotówka na załadunku lub rozładunku

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

888 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 11:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-31, 23:59

Opis oferty:

Witam jeździmy co tydzień, możemy zrealizować ten transport, pomoc w za i rozładunku oraz ubezpieczenie w cenie, bez przeładunków i przerzucania miedzy autami, bez upychania towaru na siłę, Polecam się !!!!

Cena (zawiera VAT): 888 zł

Wiadomości: (2)

dreambus
01-12-2016, 11:16
600-650 max.
MotoGaraz
01-12-2016, 14:33
nie za koniec świata
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Irlandia, Ballymena

Termin elastyczny