(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 09:59

SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1873460)
SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

2,15

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

W 4 częściach. Płatność gotówka na załadunku. Zlecenie bezpośrednio od producenta

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny