(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 09:59

SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1873463)
SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,45

Wysokość [m]:

2,15

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatność gotówka na załadunku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny