(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 09:59

SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1873469)
SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,45

Wysokość [m]:

2,15

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatność gotówka na załadunku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny