(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 12:23

SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1876991)
SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

204

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

WITRYNA 170X204X60 CM Z 3 CZĘŚCI PŁATNOŚĆ GOTÓWKA NA ZAŁADUNKU

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny