(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 09:51

szafa3 2 sztuki - komody 8 sztuk - łóżko podwójne - narożnik duży - tapczan 2 sztuki - lodówka (Nr 2645696)

szafa3 2 sztuki  - komody 8 sztuk  - łóżko podwójne  - narożnik duży  - tapczan 2 sztuki  - lodówka

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 0.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

1 cze 2018