(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 10:56

szafka

(Nr 1818576)
szafka

Dystans: 477.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 09:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-01, 15:40

Opis oferty:

transport bezpośredni

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny