(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 08:44

szafka

(Nr 1824224)

Długość [m]:

1850

Szerokość [m]:

500

Wysokość [m]:

500

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 1279.00 km

Informacje dodatkowe:

szafka pod telewizor dostosuje sie pod termin wysyłki nie spieszy mi sie z tym odbiorca przyjedzie pod ewentualne miejsce odbioru po wczesniejszym ustaleniu gdzie i o ktorej godz okolice modeny

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie ładunków różnego gatunkutworzą bazę, na której nietrudno daje radę przetransportować małe pakunki i rzeczey. Transport na paletach to zazwyczaj wybierana metoda transportu cięższych ładunków. Na paletach często transportuje się pakunki powyżej 70 kilogramów – bramki żeliwne, pudła, produkty budowlane, itp. Aby dobrze wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. Przy szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie ma liczba palet, waga towaru i gatunek przewożonych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety oraz inne rodzaje palet


W przewozie na paletach góruje europaleta, określana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta ma wielkość 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety przeznaczone do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.


Koszt transportu palet w kraju
Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 PLN i to wynosi 57 gr na kilometr.


Koszt przewozu palet za granicą


Przewóz palet w Europie to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Modena, Modena, Włochy

Termin elastyczny