(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 08:44

szafka

(Nr 1824224)

Długość [m]:

1850

Szerokość [m]:

500

Wysokość [m]:

500

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 1279.00 km

Informacje dodatkowe:

szafka pod telewizor dostosuje sie pod termin wysyłki nie spieszy mi sie z tym odbiorca przyjedzie pod ewentualne miejsce odbioru po wczesniejszym ustaleniu gdzie i o ktorej godz okolice modeny

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Później wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Modena, Włochy

Termin elastyczny