(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-18 11:29

Szafka

(Nr 2163147)
Szafka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 741.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 13:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Skórzyn, 66-614, Polska

Od 20 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Dachnów, Polska

Od 1 gru 2017 do 15 gru 2017