(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 20:08

Szafka 150/60/60 cm

(Nr 2122356)
Szafka 150/60/60 cm

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2820.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 6386
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 09:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (2)

anna . (Przewoźnik)
30-10-2017, 09:47
Witam , Mamy stałe trasy do Hiszpani. Magazyn w Calpe. Pozdrawiam. Maciek
Monika K. (Zleceniodawca)
30-10-2017, 11:29
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calpe, 03710, Hiszpania

Termin elastyczny