(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 09:58

Szafka / bieliźniarka

(Nr 2006357)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,7

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 567.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

265 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-15

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 265 zł

Wiadomości:

265 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

załadunek czwartek wieczór dostawa na piątek rano

Cena (zawiera VAT): 265 zł

Wiadomości: (1)

Monika D. (Zleceniodawca)
18-09-2017, 12:03
Witam, Oferta aktualna? Kiedy w najbliższym czasie możliwy transport?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Nysa, Polska

Od 5 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Eckersdorf, Niemcy

Od 5 wrz 2017 do 15 wrz 2017