(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2015-08-10 21:30

Szafka do przewozu - z Katowic do Gąsocina (koło Ciechanowa)

(Nr 298282)

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

parter

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1 piętro

Dystans: 373.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2015, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-08-12 do 2015-08-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-08-12, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, 40-524, Kościuszki , 161

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gąsocin, 06-440, Graniczna , 3

Termin elastyczny