(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 18:45

Szafka pod zlewozmywak 2 drzwiowa ze szpargalami w srodku.

(Nr 2328760)
Szafka pod zlewozmywak 2 drzwiowa ze szpargalami w srodku.

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 365.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewozu z mieszkania na parterze szafaka pod zlewozmywak wymiar standart, noga od TV lcd, bardzo mala lampa jazeniowa ktora wraz z lampa zmieszcza sie w szafce. Wiec generalnie jako ladunek jest tylko szafka.

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 09:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 110x110x70cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości: (2)

BMW X. (Zleceniodawca)
29-01-2018, 18:55
A moze tak troche taniej to tylko jedna paczka moze kwota 75 zl
Dariusz . (Przewoźnik)
29-01-2018, 19:09
Jak to będzie zapakowane? Może Pan wstawić zdjęcie?

300 zł

ID firmy: 59796
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 20:57

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą ściereczką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Od 29 sty 2018 do 4 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Od 30 sty 2018 do 4 lut 2018