(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 10:12

Szafka RTV, stół, 4 krzesła

(Nr 1919281)
Szafka RTV, stół, 4 krzesła

Długość [m]:

1,63

Szerokość [m]:

0,58

Wysokość [m]:

0,45

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 607.00 km

Informacje dodatkowe:

Meble znajdują się w sklepie, będą przygotowane do transportu. Termin transportu do 3 tygodni.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 70732
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 08:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-03 do 2017-08-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Termin i godziny do dogadania potrzebna pomoc w zaladunku i rozladunku

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Opole, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Termin elastyczny