(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-01 11:49

Szafka+ słupek, krzesla, kartony, rowerki

(Nr 2061620)

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1689.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bristol, Wielka Brytania

Termin elastyczny