(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-03 21:03

szafki 25 szt okolo 6m3

(Nr 1826102)
szafki 25 szt okolo 6m3

Dystans: 531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kobyłka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Termin elastyczny