(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-03 21:03

szafki 25 szt okolo 6m3

(Nr 1826102)
szafki 25 szt okolo 6m3

Dystans: 531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajustanowią podstawę, na której prosto można przetransportować małe pakunki oraz rzeczey. Przewóz paletowy to zazwyczaj wykorzystywana metoda transportu dużej ilości towarów. Na paletach zazwyczaj transportuje się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga ładunku oraz rodzaj przewożonych rzeczy. Przesyłki znajdujące się na paletach wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz inne typy palet


W transporcie paletowym góruje europaleta, opisywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta ma format 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do przewozu w kontenerach mają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.


Koszt przewozu palet w kraju
Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wynosi 57 gr na kilometr.


Ceny przewozu palet w Europie


Przewóz palet po za granicami Polski to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 groszy za kilometr.


Adres i termin nadania

Kobyłka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Termin elastyczny