(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 08:13

szafki bhp

(Nr 2011511)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 360.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 10:00

Opis oferty:

Dzień dobry proponuję usługę transportu bezpośredniego odbiór i dostawa tego samego dnia. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Skarszewy, 64-000, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zambrów, Polska

Termin elastyczny