(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-11-07 16:55

Szafki kuchenne

(Nr 2140458)

Długość [m]:

3.90

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1792.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 472361
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 17:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bournemouth, BH8 8AW, Wielka Brytania

10 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tczew, 83-110, Polska

Termin elastyczny