(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-09-04 14:55

szafki kuchenne

(Nr 305181)
szafki kuchenne

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

9

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 190.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2015, 20:39

Załadunek możliwy w terminach:

2015-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-09-06, 23:59

Opis oferty:

załadunek poniedziałek około godz 17 dostawa bezpośrednia ten sam dzień kierowca będzie sam wymagana pomoc przy za i rozładunku

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2015, 17:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-09-04 do 2015-09-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-09-11, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. mokrą szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 4 wrz 2015 do 19 wrz 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Ostrow Wlkp, 63-400

Od 4 wrz 2015 do 20 wrz 2015