(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 22:32

szafy

(Nr 2117505)
szafy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

3500.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1663.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Nasielsk, 06-130, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 3 lis 2017 do 4 lis 2017