(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 19:04

Szatnia dla przedszkola 3sztuki

(Nr 2010713)
Szatnia dla przedszkola 3sztuki

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 717.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przewiesc szafki dzieciece - szatnie. 3 sztuki termin do ustalenia

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 584261
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-09-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-22, 13:12

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Swarzędz, Polska

Termin elastyczny