(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-26 10:54

szczeniak 7 tygodni amerykańskiego pitbullteriera

(Nr 2416092)
szczeniak 7 tygodni amerykańskiego pitbullteriera

Długość [m]:

0,3

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

3.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 824.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być także czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Pińsk, Białoruś

20 mar 2018

Adres i termin dostawy

Wałbrzych, Polska

21 mar 2018