(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-26 10:54

szczeniak 7 tygodni amerykańskiego pitbullteriera

(Nr 2416092)
szczeniak 7 tygodni amerykańskiego pitbullteriera

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

3.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 824.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać paczkę. Kluczowa bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Pińsk, Białoruś

20 mar 2018

Adres i termin dostawy

Wałbrzych, Polska

21 mar 2018