(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 09:30

Szezlong

(Nr 2113095)
Szezlong

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 429.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

ID firmy: 42145
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 69412
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Posiadam ważne ubezpieczenie OCP, pasy i gąbki do zabezpieczenia ładunku. Transport jednym samochodem bez przeładunków. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 42145
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 9 lis 2017 do 10 lis 2017

Adres i termin dostawy

Cisek, 47-253, Polska

Termin elastyczny