(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 11:47

Szezlong. 100x95x45 5 kg zabezpieczony folią bombelkową i strech

(Nr 2171694)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

95

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

120

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 425.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 17:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 100x100x50cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

290 zł

ID firmy: 7416
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-24 do 2017-11-26

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości: (1)

Robert S. (Zleceniodawca)
22-11-2017, 13:23
przepraszam ale mogę dać tylko 120 zł
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Cisek, 47-253, Polska

24 lis 2017