(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

szorowarka (Nr 7007351)

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1255.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Østfold, Sarpsborg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

Jeśli zlecasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W momencie, gdy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy zdemontować oraz spakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz działania artykułu AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.