(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-30 19:06

Szukam tansportu przy okazji

(Nr 1761099)
Szukam tansportu przy okazji

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1250

Dystans: 1495.00 km

Informacje dodatkowe:

Troche cegły, kostki i kilkanaście pustaków. Meble różne tj; pianino, dwa łóżka(małe i duże), jedno biurko, dwie kanapy, dwa male stoliki, jedna szafa, cztery male szafki, pralka, lodówka, dwie komody.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Staunton Road, Newark NG24 4EX, Wielka Brytania

Od 22 lip 2017 do 24 lip 2017

Adres i termin dostawy

Podgórzyn, jeleniogórski, Polska

Od 23 lip 2017 do 26 lip 2017