(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2015-03-31 18:59

Szukam Transport bmw 530d Kombi z francji ( Perpignan ) do Dortmundu

(Nr 266200)
Szukam Transport bmw 530d Kombi z francji ( Perpignan ) do Dortmundu

Marka i model:

BMW e39 530d kombi ( skrzynia biegów się popsuła )

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

300?

Dystans: 1268.20 km

Informacje dodatkowe:

Auto jest w salonie BMW w Perpignan ( Francja) jadąc na urlop padła skrzynia biegów:-(( szukam firmy lub kogoś kto odbierze auto jak najszybciej i zawiezie w okolice Dortmundu dokładnie Menden 58706.

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-03-2015, 20:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-04-02 do 2015-04-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się często, jeśli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Francja, Perpignan, 66000, 2500 avenue de prades

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Menden, 58706, Am alten amt , 7

Termin elastyczny