(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 16:50

Szukam transportu Bremen - Katowic w czerwcu ( pokój + pokój dziecięcy )

(Nr 2647480)
Szukam transportu Bremen - Katowic w czerwcu ( pokój + pokój dziecięcy )

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 876.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny