(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 09:12

Szukam transportu dla trójkołowca marki piaggo ape w ten czwartek na Śląsk.

(Nr 1990823)

Marka i model:

Piaggio Ape

Waga w kg (łączna):

500.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 590.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 41185
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (1)

adam s. (Przewoźnik)
30-08-2017, 08:28
aktualne to

800 zł

ID firmy: 556611
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 08:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - chociaż jedynie pozornie. Bezbłędnie zamocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko 2, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jastarnia, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017