(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 09:12

Szukam transportu dla trójkołowca marki piaggo ape w ten czwartek na Śląsk.

(Nr 1990823)

Marka i model:

Piaggio Ape

Waga w kg:

500.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 590.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (1)

utbadmix
30-08-2017, 08:28
aktualne to

800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 08:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na ogólnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - jednakże jedynie pozornie. Należycie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, bowiem dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jastarnia, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017