(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-10-29 13:34

Szukam transportu na naczepe otwartą lub niskopodwozie

(Nr 1314652)
Szukam transportu na naczepe otwartą lub niskopodwozie

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

8000.00

Dystans: 468.60 km

Informacje dodatkowe:

Szukam naczepy otwartej lub niskopodwozia

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu ustalić parę głównych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby uściślić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, jak również w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 14 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny