(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-27 18:48

Szukam transportu traktora 4,5t

(Nr 1459702)
Szukam transportu traktora 4,5t

Marka i model:

Case IH 956 XL

Długość [m]:

426

Szerokość [m]:

263

Wysokość [m]:

277

Waga w kg:

4670.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 255.10 km

Informacje dodatkowe:

Witam, poszukuje transportu dla traktora, który zakupiłem w dniu dzisiejszym ok. 350km od mojego miejsca zamieszkania. Szukam firmy/osoby, która zajmuje się takimi przewozami. Trasa objęłaby OD miejscowości Bodziejowice w woj. śląskim do Rzeszowa w woj. podkarpackim. Z Rzeszowa jestem w stanie już sam przejechać nim pozostałe kilometry. Parametry traktora podane już są w ogłoszeniu, proszę o poważne oferty. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 23:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 12:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn rolniczych często bywa przewozem o dużych gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Duże maszyny rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa samodzielnie poruszać się po jezdniach, gdyż ich wielkość przerasta dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Przeszkodę stanowić może dodatkowo nacisk osi pojazdów rolniczych, który przekracza reguły możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych często korzysta się z naczepy rodzaju semi lub tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować prawidłowo dostosowanymi lawetami, jakie potrafią przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przewyższa możliwe standardy rozmiarem lub wagą, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu urządzeń uprawnych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest zależna od wielkości, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bodziejowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny