(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-28 18:37

Szukam zaladunku w kazdy czwartek okolice Londynu do Irlandii...

(Nr 1878026)
Szukam zaladunku w kazdy czwartek okolice Londynu do Irlandii...

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 555.00 km

Informacje dodatkowe:

Nawiaze wspolprace z firmami badz osobami prywatnymi na transport wszelkiego ladunku z okolic Watford (Londyn) badz z innego miasta po drodze do Holyhead lub Liverpoolu, pembroke Kazdy czwartek po poludniu prom nocny do Irlandii. Samochod Mercedes Sprinter dlugi wysoki blaszak ladownosc 5.5t

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów ładunku, terminu transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak również artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Watford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny