(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 14:54

SZWECJA Heberg DO TRÓJMIASTA

(Nr 1455222)
SZWECJA Heberg DO TRÓJMIASTA

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

kilka obrazków nie zapakowanych do trójmiasta

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 22:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2016-11-29, 11:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości: (1)

jack0874
29-11-2016, 05:55
witam szukam kogoś przy okazji w tej cenie to nie płacę nawet za pełen sam mebli i odbioru z 6 miejsc jeśli chodzi o obrazki to przedział 100/150 zł
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Szwecja, Heberg, 31106, FAKERSVAG 4 box 3, 4

Od 28 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wejherowo, 84-200, gryfa pomorskiego, 19

Od 28 lis 2016 do 5 gru 2016