(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 22:17

szyba

(Nr 2644808)
szyba

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 282.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Sieradz, 98-200, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Hecznarowice, Polska

Termin elastyczny