(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 18:59

szyba czoława do skoda fabia

(Nr 3002452)
szyba czoława do skoda fabia

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

9.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 531.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Sianów, 75-000, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny