(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-04-30 12:46

Szyba czołowoa Alfa Giulietta

(Nr 2646584)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

4.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 504.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 512934
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 04:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz zobowiązuje do wielkiej ostrożności uważa się paczki, które szybko ulegają defektom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, przedmioty tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z łamliwych tworzyw. W gronie zwykle przewożonych rzeczy natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego zabezpieczenia przesyłki jest ważna. Opłaca się wziąć materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest zastosować do osłonięcia mniejszych rzeczy – można je zakupić w markecie budowlanym lub w portalach w sieci. Tymczasem folia stretch stosowana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do ochronienia paczki można wziąć także koce, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

Cena przewozu paczki o wyjątkowej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która domaga się szczególnej ostrożności zależy od wagi i wielkości, a także od trasy między punktem załadunku i punktem wyładunku. Na definitywny koszt może wpłynąć również konieczność dostarczenia tworzyw ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice kosztował prawie 250 złotych. Natomiast za transport zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź kosztowało 200 PLN. Za transport rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa cena wyniosła 300 zł.

Adres i termin nadania

Szprotawa, 67-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stary Gózd, 26-806, Polska

Termin elastyczny